ПОКРІВЛІ

Пропонуємо встановлення покрівель: металочерепиця, бітумна покрівля, керамічна, покрівля гонтом, дранка.

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Покрівля з металочерепиці, дах металочерепиця

Встановлення покрівлі з металочерепиці! Для встановлення даху використовуємо металочерепицю RUUKKI фінського виробника! Дані покрівлі характеризуються високою надійністю і довгим терміном експлуатації! Пропонуємо широкий вибір металочерепиці з багатьма кольорами. Доступні ціни на покрівлю.

Покрівля з металочерепиці детально ...

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ

Покрівля з бітумної черепиці встановлення даху

Встановлення покрівлі з бітумної черепиці! Дах з бітумної черепиці вирізняється своїм особливим неповторним виглядом. Ще важливими перевагами для даної покрівлі є висока надійність і доступна ціна.

Покрівля з бітумної черепиці детально ...

КЕРАМІЧНА ЧЕРЕПИЦЯ

Покрівля з керамічної черепиці встановлення даху

Встановлення покрівлі з керамічної черепиці! Натуральна керамічна черепиця здобула широке застосування у свері встановлення покрівель! Використання керамічної черепиці здійснювалося більше 1000 років тому назад у європейських країнах, тому можемо із впевненістю сказати що саме керамічна черепиця може бути використана для встановлення покрівлі.

Покрівля з керамічної черепиці детально ...

ПОКРІВЛЯ ГОНТОМ

Покрівля з дерева, встановлення даху гонтом

Встановлення покрівлі гонтом! Для монтажу покрівлі використовуються дерев'яні плитки невеликого розміру, що додає будівлі природнього неповторного вигляду! В результаті отримуємо легку екологічну покрівлю! Даний вид покрівлі чудово підійде для встановлення на бані, бесідці або колибі.

Покрівля гонтом дерев'яна детально ...

ПОКРІВЛЯ З ДРАНКИ

Покрівля з дерева, встановлення даху з драки

Встановлення покрівлі з дранки! Покрівля виготовляється у вигляді дерев'яних дощечок невеликого розміру із хвойних порід дерева! Покрівля із дранки характеризується низькою теплопровідністю тому будівля потребує менше витрат на утуплення! Екологічно чиста! Покрівля підійде для встановлення на бані, бесідці або колибі.

Покрівля з дранки дерев'яна детально ...Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!