ПОКРІВЛІ БІТУМНІ


Покрівля з бітумної черепиці, встановлення даху з бітума

Фото (1)

Бітумна покрівля, монтаж даху з бітуму

Фото (2)

Покрівля з бітумної черепиці, монтаж даху з бітума

Фото (3)

Бітумна черепиця (м'яка, гнучка, композитна) надає можливість виконати монтаж покрівлі зі складною геометрією, де інші матеріали складно застосувати. Основою гнучкої черепиці є нетканий надзвичайно міцний скломатеріал, з обох сторін вкритий окисленим або модифікованим бітумом покращеної якості.

Верхній шар складається з базальтових гранул або мінеральної крихти, які надають черепиці кольору і міцності. Певний колір утворюється при випалюванні за допомогою неорганічних барвників і зберігає насиченість тривалий час. Нижній шар може бути звичайний або самоклейка. Цікаві фігурні форми та розмаїття відтінків роблять бітумну черепицю схожою на плитку. Оскільки бітум є діелектриком, ймовірність попадання блискавки у будівлю виключається.

Бітумна черепиця має незаперечні переваги перед іншими покрівельними матеріалами:

  • Швидкість монтажу

  • Відмінна звукоізоляція і найкраща теплоізоляція

  • Не вбирає вологу і не гниє

  • Мала вага – не потребує посилення конструкції будівлі

  • Широкий асортимент кольорів

  • Придатна для будь-яких кліматичних умов

  • Запобігає раптовому сповзанню снігу з даху

  • Стійка до механічних ушкоджень

  • Довговічна - не менше 50 років.

Оскільки монтаж покрівлі здійснюється нахлестом, тому усі шви і стики приховано. М'яка черепиця легко розрізається, згинається, тому відходів у процесі встановлення практично не буває. Особливі властивості бітумної черепиці вимагають здійснювати монтаж покрівлі при певній навколишній температурі. Це пов'язано з тим, що остаточне закріплення накриття здійснюється не тільки за допомогою цвяхів, а й завдяки теплу.

За теплої погоди під дією сонячних променів бітум прогрівається до температури вулканізації, внаслідок чого утворюється монолітне з'єднання композитної черепиці з шаром матеріалу, що знаходиться під нею. Саме за дотримання певної температури відбувається щільне з'єднання. При дуже низьких температурах лише сонячних променів недостатньо для міцної адгезії черепиці з настилом.

Невисока ціна бітумної черепиці у поєднанні з відмінними технічними і фізичними характеристиками роблять цей матеріал найбільш доступним для монтажу покрівель. Якщо замовити встановлення бітумної черепиці різноманітних кольорів у справжніх фахівців, можна створити неповторний малюнок, підкреслити вишуканість і елегантність будови, адже покрівля має виконувати не тільки захисну функцію, а й естетичну.Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!