БУДІВНИЦТВО ЗІ ЗРУБУ

Пропонуємо виготовлення таких дерев'яних об'єктів: будинки, готелі, бані, колиби, бесідки, альтанки.

Будинки

Будівництво будинків з  дерева, будинки дерев'яні зруб

Будівництво будинків з дерева - головний напрямок нашого підприємства. Будуємо будинки як з обрізного так і з дикого зрубу! Для виготовлення будинків використовуємо високоякісне дерево наступних діаметрів: 22 - 26 см., 26 - 32 см., 32 - 40 см. Можемо побудувати будинок згідно наданого проекту.

Будівництво будинку з дерева детально ...

Бані

Будівництво бані з  дерева, бані дерев'яні зруб

Для виготовлення бані використовуємо особливі новітні технології що дає нам можливість досягнути високих результатів будівництва і надати довготривалу гарантію на виконані роботи.

Будівництво бані з дерева детально ...

Готелі

Будівництво готелів з  дерева, готелі дерев'яні зруб

Виготовлення готелів із дерева користується все більшим попитом через розвиток туризму в Україні! Дерев'яний готель справить неповторне враження для відвідувачів і може стати вигідною приватною справою для наших замовників. Будівництво готелю здійснюємо по наданому проекту або можемо запропонувати власні проектні рішення.

Будівництво готелю з дерева детально ...

Колиби

Будівництво колиби з  дерева, колиба дерев'яна зруб

При будівництві колиби найбільшу увагу віддаємо інтер'єру залів для харчування або відпочинку, адже саме інтер'єр колиби є справжньою візитівкою закладу! Багато колиб знайшли наших замовників на заході України!

Будівництво колиби з дерева детально ...

Бесідки

Будівництво бесідки з  дерева, альтанки дерев'яні зруб

Пропонуємо широкий вибір бесідок з дерева для наших замовників! Наша бесідка стане прикрасою для вашого подвір'я. Бесідка може бути як із обрізного так із дикого зрубу. Короткі терміни виготовлення і гарантія на встановлення.

Будівництво бесідки з дерева детально ...Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!