Наші роботи – найкращі ідеї для будівництва від «Зруб-Комплект»

У нашому портфоліо – детальна інформація про дерев’яні будинки, бані, ресторани, колиби, альтанки, зведені золотими руками наших майстрів. Географія будівництва охоплює не тільки Захід, а й усю Україну.

БУДИНКИ ДЕРЕВ'ЯНІ

БАНІ ДЕРЕВ'ЯНІ

ГОТЕЛІ ДЕРЕВ'ЯНІ

Ексклюзивні забудови з дерева та зрубу – будуємо з 2004 року

Пропонуємо велику кількість нестандартних рішень будівництва будинків і лазень зі зрубу під ключ. Довговічні й надійні будинки з кращої деревини закарпатського лісу будуть радувати своїх влаників багато років затишком і теплом, а зруби бань забезпечать цілющий жар. Маємо проекти будинків та готелів зі зручним плануванням, розкішними дерев’яними інтер’єрами.

У наших замовників є можливість вибору будівництва дерев’яних будинків різних типів:

  • одноповерхові та багатоповерхові;

  • зимові для постійного проживання й літні дачі;

  • гостьові будиночки;

  • з мансардою, терасою, верандою, еркером.

Будинки, бані, готелі зі зрубу ручної роботи

Застосовуємо найдавніший і випробуваний століттями спосіб зведення дерев’яних будинків – рубку зрубу вручну. Екологічно чисті матеріали – обрізний і дикий зруб, є основною запорукою довговічності, затишку й здоров'я. Пропонуємо вам унікальну можливість жити у «живому» будинку, паритися у жарко натопленій дерев’яній бані, які побудовані професійно й надовго.

В компанії «Зруб-Комплект» просто немає недосвідчених або невмілих теслярів. Всі майстри здатні впоратися з будівництвом будь-якої складності та обсягів, завершити його з успіхом, незалежно від зовнішніх факторів.

Знайдіть будинок вашої мрії

Каталог містить велику кількість готових проектів будинків зі зрубу, серед яких маєте можливість вибрати найкращий для вас. Можете внести до проекту зміни щодо дизайну, внутрішнього оздоблення та зовнішньої обробки, за кольором та наповненням. Можливо, ви представите нам власне оригінальне бачення та ідеї. Ми з вами обговоримо всі деталі, наші майстри розрахують кількість матеріалів і вартість будівництва, визначать терміни.

Визначилися з ділянкою під дерев’яний будинок або готель з дикого зрубу, знаходьте для своєї мрії проект від нашої компанії. Гарантуємо – зробимо якісно та досить недорого.Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!