ПОКРІВЛІ З КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ


Покрівля з керамічної черепиці встановлення даху

Фото (1)

Покрівля з керамічної черепиці монтаж даху

Фото (2)

Покрівля з керамічної черепиці монтаж покрівлі

Фото (3)

Історія застосування керамічної черепиці нараховує не одне тисячоліття. Керамічною або, як її ще називають, глиняною черепицею вкрита переважна частина скатних дахів у Європі.

За експлуатаційними якостями керамічній черепиці немає рівних. Вона екологічна – не має сторонніх запахів, не виділяє шкідливих речовин, дихає. Не горить, не накопичує статичну електрику, довговічна, стійка до дії сонячних променів і атмосферного впливу, агресивного середовища. Низька теплопровідність натуральної глини сприяє збереженню тепла у приміщенні. Природний матеріал добре поглинає сторонні звуки, тож ні шум дощу або граду не потурбує мешканців.

Зовнішня привабливість надає покрівлі будинку елітного вигляду. Натуральна керамічна черепиця не потребує особливого догляду або ремонту на протязі десятків років. Навіть за необхідності заміни окремих елементів покрівлі, це можна зробити доступно і швидко.

Виготовляють керамічну черепицю з легкоплавкої глини, на відміну від жирних пластичних глин, що застосовуються для виробництва цегли. Окремі черепиці отримують шляхом заливки глиняної маси у форми. Далі відбувається їх випалювання у спеціальних печах при температурі 1100-1200°С. Лише за таких умов глина стає твердою, мов камінь. Процес випалювання енерговитратний і складний, саме він найбільше впливає на ціну керамічної черепиці.

Неповторний природний колір черепиці теракотових відтінків неможливо досягти будь-якими фарбниками. При змішуванні різних сортів глини можна отримати цікаве розмаїття, і дах виглядатиме, як чудова мозаїка. Завдяки сучасним технологіям можливе виготовлення глазурованої черепиці, яка має надзвичайно низьке водопоглинання.

Порівняно з іншими матеріалами, глиняна черепиця має значну вагу – у 8-9 разів важче металочерепиці. Проте це не означає, що вага може негативно вплинути на фундамент будинку. Конструктивні розрахунки свідчать про те, що основне навантаження на фундамент відбувається від несучих стін та перекриттів. Тому для безпечного монтажу достатньо на 18-20% посилити крокви, враховуючи, що маса керамічної покрівлі у загальній масі будинку становить не більше 3,5%.

Колись глиняну черепицю виготовляли вручну. Будівель, вкритих такою старовинною черепицею, збереглося не так вже й багато. Проте зараз в Україні можна побачити відродження рідкісної майстерності, і замовити ексклюзивне задоволення - сучасну керамічну черепицю ручного формування.Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!