ПОКРІВЛІ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ


Покрівлі з металочерепиці – встановлення покрівель зі стальних оцинкованих листів із хвилеподібним профілем, вкритим шаром кольорового полімеру. Для даху цей матеріал вважається найкращим через високу міцність і довговічність. Завдяки тому, що металочерепиця нескладна в установці й демонтажу, вона є найбільш популярною у будівельній галузі України.

Металочерепиця для покрівлі може використовуватися для будь-яких будинків – приватних, державних, комерційних, складських приміщень, для реконструкції. Усі різновиди її придатні для монтажу даху, проте існують деякі особливості, які необхідно враховувати, якщо ви вирішили замовити покрівлю з металочерепиці:

  • Товщина і марка металу. Товщина має бути не менше 0,5мм, в іншому випадку ризик виникнення корозії досить значний. Для козирків, нежилих будов товщина металу може бути меншою.

  • Товщина цинкового покриття найбільше впливає на вартість, тому слід орієнтуватися на середню ціну. Оцинковка і покриття порошковою фарбою означає й різні характеристики. У металочерепиці, призначеній для житлових споруд, вміст цинку має бути щонайменше 225г/м?.

  • Додаткові метали. Інколи виробники для зміцнення структури додають інші складові, зокрема, алюміній, що значно покращує якість. Проте деякі недобросовісні, навпаки, для зменшення собівартості, додають дешеві домішки, які можуть значно погіршити характеристики металочерепиці.

  • Властивості полімерного покриття. Найбільш розповсюдженим матеріалом є поліестер, звичайний або матований. Найкращим вважається пурал на основі поліуретану, який складається з 9 шарів, завдяки чому максимально нейтралізує хімічну активність цинкового покриття.

Оскільки за зовнішнім виглядом буває важко правильно розпізнати хімічні та фізичні показники, радимо при встановленні даху з металочерепиці скористатися порадами наших фахівців. Це дозволить безпомилково обрати матеріал, необхідний вам – практичний, добротний, з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Дах з металочерепиці красивий, стійкий, пожежобезпечний, доступний за ціною, завдяки низькій питомій вазі дуже легкий. Єдиним недоліком такої покрівлі вважається її деяке «звучання» при атмосферних опадах. Проте гучності можна позбутися, якщо при утепленні даху разом із монтажем теплоізоляції додати спеціальну звукоізолюючу плівку. І тоді ви почуєте лише колискову пісню дощу і легкий шелест вітру.Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!