ПОКРІВЛІ З ДРАНКИ


Покрівля з дерв'яної дранки, встановлення даху

Фото (1)

Покрівля з дерв'яної дранки, встановлення даху

Фото (2)

Покрівля з дерв'яної дранки, встановлення даху

Фото (3)

Дерев'яна дранка, шиндель, гонт, щепа – це усе різноманітні за формою види дерев'яних дощечок, які виготовляються за унікальними технологіями і використовуються у якості покрівельного покриття вже тисячі років. В різних кутках нашої планети для дерев'яної черепиці застосовували сосну, ялину, червоний кедр, модрину, дуб. В кожній країні цей матеріал мав власну назву, особливі технології виготовлення та укладання – ось звідки таке розмаїття дерев'яної черепиці.

Для покрівлі застосовують виключно колоті дощечки, оскільки при розколюванні не руйнуються деревні капіляри, і матеріал стає більш стійким до вологи, ніж розпиляний. Крім того, термін служби такої покрівлі приблизно на 30% довший.

  • Правильно укладена дерев'яна покрівля має значні переваги перед звичайними покрівельними і фасадними матеріалами:

  • Довговічність. В залежності від породи деревини, покрівля дранкою може прослужити від 50до 100 років. Найбільш довговічна покрівля з модрини, дубу.

  • Доступний ремонт. За необхідності заміни окремих елементів це можна зробити, не порушуючи усю покрівлю.

  • Універсальність. Використовуючи покрівлю дранкою, можна замовити монтаж покрівлі будь-якої складності, накрити дах із самою різноманітною геометрією. Тому рішення з дерев'яною черепицею добре виглядають і на традиційних дерев'яних будівлях, і на об'єктах сучасної архітектури.

  • Екологічність. Наші далекі предки уважно підгледіли у самої природи цікаву властивість ялинкової шишки і втілили її у життя. При намочуванні дощечки просочуються вологою, розбухають, щільно прилягають одна до одної і унеможливлюють потрапляння вологи всередину. При висиханні, навпаки, зменшуються і відкривають зазори для додаткової вентиляції. Покрівля дранкою ніби дихає.

  • Безпека. Під дерев'яною покрівлею немає ні електромагнітних наведень, ні статичної електрики.

Для високої надійності і забезпечення довговічності покрівлю виконують трьома шарами для житлових будинків, котеджів, бані. Двохшарового покриття достатньо для господарських приміщень, бесідок, фасадів.

Покрівля дранкою не тільки стане прикрасою вашого будинку, а й забезпечить максимальний природний комфорт на довгі роки, оточить вас чарівною аурою затишку. Об'ємна текстура дранки надасть покрівлі благородного вигляду, зробить її цікавою для сприйняття і приємною для споглядання. Являючись часткою природи, дерев'яна черепиця гармонійно зливається з навколишнім ландшафтом.Працюємо в Україні:

Ужгород, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Черкаси!